O NAS


KVAM Sp. z o.o.


Jest polską firmą, która działalność rozpoczęła w 2004 roku. Jesteśmy producentem dodatków paszowych dla zwierząt. Współpracujemy z gabinetami i klinikami weterynaryjnymi w całej Polsce. Niezwykle ważny jest dla nas rozwój, dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu i wciąż poszerzanej wiedzy wprowadzamy innowacyjne produkty w dziedzinie weterynarii. Nasze preparaty wytwarzane są z komponentów najlepszej jakości i charakteryzują się wysoką zawartością substancji czynnych. Pozwala to na sprostanie najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Współpracujący z nami lekarze weterynarii doceniają jakość i skuteczność naszych preparatów, a co najważniejsze także ich bezpieczeństwo.

o-nas
lekarz

Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych partnerów, tworzymy dla nich specjalistyczne rozwiązania.

Ustalamy wysokie standardy w żywieniu zwierząt, działając zgodnie z normami stawianymi producentom przez Unię Europejską, co potwierdza produkcja zgodna z certyfikatami ISO 9001:2008, Fami QS, QS, GMP+.

Ze względu na specjalistyczne działanie naszych produktów, dostępne są one jedynie u lekarzy weterynarii. Dlatego wszystkich hodowców zainteresowanych naszymi produktami zapraszamy do gabinetów i klinik weterynaryjnych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.